logo Mediarex CP
logo Mediarex CP

Vyhrajte Volvo na každé kartě! Unikátní promotion OKKO.

Světová premiéra nového pojetí hracích karet

Lokalita: Ukrajina, čerpací stanice OKKO

Specifikace odvětví:
OKKO je soukromá národní síť 360 moderních čerpacích stanic umístěných na Ukrajině. Firma zaujímá čelní místo v prémiovém segmentu stanic. OKKO je nejlepší hráč na národní úrovni:. Největší tržby na čerpací stanici, nejlepší prodeje na zákazníka, top 3 na celkových tržbách v roce 2012. OKKO byl uznáno jako nejlepší ukrajinská společnost na ukrajinském investičním fóru ¨ Adam Smith konference v roce 2012.

Cílová skupina:
Motoristé, většinou muži, se středními příjmy rozsah, věk 18-55

Popis promoakce:
Mediarex realizuje v pořadí již třetí akci pro klienta OKKO. Promoakce probíhá od 20. 9. 2014 do 31. 12. 2014 na celém území Ukrajiny. Zapojit se mohou všichni motoristé, kteří natankují min. 25 litrů paliva na čerpacích stanicích OKKO a jsou účastníkem věrnostního programu FISHKA.

Při splnění podmínek soutěže dostávají účastníci stírací kartu. Každá stírací karta obsahuje výherní kombinaci, se kterou vítěz, kterému se podaří najít výherní symboly na správných místech, získá nový vůz Volvo V 40 Cross Country. Počet vítězů ve hře není díky pojištění omezen. Navíc mohou účastníci soutěže získat slevu na další tankování.

Cílem promoakce je navýšit průměrnou částku za tankování (o cca 25 procent) a odměnit účastníky soutěže velkými výhrami.  

 

 

Top news