logo Mediarex CP
logo Mediarex CP

Proč s námi ?

 

Hledáte-li někoho, kdo vám konečně zpracuje na klíč skvělé marketingové projekty a promotions, které vám v řádu až desítek procent zvednou prodeje, jste na správných stránkách.

Mediarex Customer Promotions  je společnost specializovaná na projekty, které prodeje prokazatelně zvedají. Přinášíme Vám nejnovější a nejoriginálnější trendy v marketingu a promotions.

Inspirujeme se těmi nejlepšími na světě a sami vyvíjíme vlastní projekty šité na míru našim klientům. Za 10 let naší práce jsme rozkročeni z USA do Londýna, kde máme přímé zastoupení na Lloyd’s Market, až po Kamčatku. Proč zrovna na Lloyd’s? Protože Mediarex CP pracuje s geniálním marketingovým nástrojem Insured Promotion Programs“ – pojištěné promoakce - se kterým dokážeme váš omezený rozpočet proměnit v neomezené možnosti. Věřte, že nic tak nebude motivovat vaše zákazníky jako VELKÉ množství VELKÝCH výher.

Už vás slyším, jak říkáte: „Che, ale kde na ně vzít?“ A já vám říkám: „Už jste někdy potkali agenturu, která vám řekne ‚Dáme vám projekt, kdy KAŽDÝ váš zákazník má šanci získat s každým nákupem VELKOU výhru?‘ Dovedete si představit, co to s nimi udělá?“ A my vám navíc všechny výhry zaplatíme z pojištění , které kryje všechny oprávněné výhry!  Vy máte zafixovaný budget a ve hře je třeba 50x či 100x větší objem cen, než jsou vaše možnosti.

Přestaňte dělat soutěže, na jejichž  konci někomu dáte zájezd či auto, nic se neděje a vy si  ve svém deníčku odškrtnete položku „soutěž“. Nerozdávejte hlouposti a zbytečnosti, které nikdo nepotřebuje a vy s nimi máte jen zbytečné starosti. Zkuste nám důvěřovat, stejně jako světové společnosti, které naleznete v našich referencích. Pojďme společně dělat to, co dělat máme: zvedat tržby a být úspěšní!

 

Jan Soukup, zakladatel a CEO